Naucz się Pythona! (PL)

Naucz się Pythona i zostań bohaterem!

Zapisz się na kurs Python Essentials, otwórz drzwi do świata programowania i rozpocznij naukę języka Python od podstaw. Ten kurs przygotuje Cię do pracy związanej z rozwojem oprogramowania, samodzielnego pisania kodu jako junior developer oraz projektowania systemów komputerowych i testowania oprogramowania.

Kurs jest szczególnie polecany dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z programowaniem oraz są zainteresowane pracą i karierą w takich dziedzinach jak rozwój oprogramowania, bezpieczeństwo, sieci oraz Internet Rzeczy (IoT).

Ukończenie kursu może być krokiem milowym w nauce dowolnego innego języka programowania, pomoże ci również odkryć te technologie, których podstawą jest język Python (np. Django). To, co odróżnia ten kurs od reszty, to bezpłatny dostęp do materiałów szkoleniowych, przyjazny sposób tłumaczenia treści oraz tryb umożliwiający samodzielną naukę. Kurs rozpoczyna się od absolutnych podstaw, kieruje Cię krok po kroku przez coraz bardziej zaawansowane przykłady programistyczne, oraz pomaga Ci stać się specjalistą gotowym na wyzwania na wielu stanowiskach IT.

Python Essentials jest podzielony na dwa mini kursy: Python Essentials – Part 1 (Poziom Podstawowy) and Python Essentials – Part 2 (Poziom Średniozaawansowany)

Python Essentials – Part 1 (Poziom Podstawowy)

Ten mini kurs jest pierwszym z 2-częściowej serii kursów, które przygotują Cię do egzaminów certyfikujących PCEP – Certified Entry-Level Python Programmer oraz PCAP: Certified Associate in Python Programming.

Głównym celem kursu jest przejście razem z Tobą od poziomu zerowej wiedzy programistycznej do poziomu pozwalającego na pisanie, debugowanie i uruchamianie programów języka Python. Po kursie będziesz rozumieć i używać głównych pojęć dotyczących rozwoju oprogramowania.

Nauczysz się

 • podstawowych pojęć programowania komputerowego
 • struktury składni i semantyki języka Python
 • praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów implementacyjnych
 • instalować środowisko programistyczne
 • pisać własne programy w języku Python
 • Co więcej – kurs przygotuje Cię do certyfikacji PCEP i PCAP!

Python Essentials – Part 2 (Poziom Średniozaawansowany)

Ten mini kurs jest drugim z 2-częściowej serii kursów, który przygotuje Cię do egzaminu certyfikującego PCAP: Certified Associate in Python Programming, dostępnym w centrach egzaminacyjnych Pearson VUE.

Kurs rozpoczyna się dokładnie w tym miejscu, gdzie skończył się poprzedni kurs, tj. Python Essentials – Part 1. Głównym celem drugiej części jest zdobycie przez Ciebie bardziej zaawansowanych umiejętności programowania w Pythonie (bardziej zaawansowane przykłady związane ze strukturą składni i semantyką języka), rozwiązywanie złożonych problemów programistycznych oraz nabycie umiejętności programowania obiektowego (OOP).

Nauczysz się

 • technik kodowania i najlepszych praktyk ich stosowania
 • stosowania programowania obiektowego w języku Python
 • jak importować i używać moduły w jezyku Python
 • jak obsługiwać wyjątki
 • jak przetwarzać pliki
 • Wreszcie – kurs przygotuje Cię do certyfikacji PCAP!

CERTYFIKACJA

PCEP – Certified Entry-Level Python Programmer – Certyfikacja ta jest profesjonalnym poświadczeniem, które mierzy Twoją umiejętność wykonywania zadań związanych z programowaniem w języku Python. Aby zdobyć certyfikację powinieneś zademonstrować wystarczającą wiedzę z zagadnień takich jak podstawowe pojęcia programowania komputerowego, struktury składni i semantyki języka Python, jak również umiejętności w rozwiazywaniu typowych problemów implementacyjnych z użyciem Standardowej Biblioteki Pythona.

Certyfikat PCEP – Certified Entry-Level Python Programmer pokazuje, że jesteś zaznajomiony/na z ogólnymi pojęciami takimi jak typy danych, funkcje, warunki, pętle, jak również ze składnią, semantyką oraz środowiskiem programistycznym w języku Python.

Uzyskanie certyfikatu PCEP zaświadcza, że znasz najważniejsze narzędzia, jakie daje Python 3, co umożliwia ci rozpoczęcie nauki na poziomie średniozaawansowanym i kontynuację rozwoju zawodowego.

Certyfikacja PCEP – Certified Entry-Level Python Programmer jest krokiem pośrednim do uzyskania certyfikatu PCAP – Certified Associate in Python Programming i punktem wyjścia do rozpoczęcia kariery związanej z programowaniem, rozwojem oprogramowania i pokrewnych dziedzin. Uzyskanie certyfikatu PCEP pomoże Ci wyróżnić się na tle innych kandydatów i otworzy drzwi do dalszej kariery!

PCAP – Certified Associate in Python Programming – Certyfikacja ta jest profesjonalnym poświadczeniem, które mierzy Twoją umiejętność wykonywania zadań programistycznych związanych z bardziej zaawansowanymi zagadnieniami w języku Python oraz Twoją wiedzę o podstawowych pojęciach i technikach używanych w programowaniu obiektowym.

Certyfikat PCAP – Certified Associate in Python Programming pokazuje, że posiadasz podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu programowania obiektowego, wiesz jak stosować warunki, pętle, najważniejsze struktury składni i rozumiesz semantykę języka Python, jak również poprawnie stosujesz konwencje, najlepsze praktyki i techniki kodowania.

Uzyskanie certyfikatu PCAP gwarantuje, że znasz i umiesz używać najważniejszych narzędzi, jakie daje język Python 3, co umożliwi Ci kontynuację nauki oraz otworzy przed Tobą ścieżkę kariery programisty!

 • Kanał: Cisco Networking Academy
 • Sponsor: Python Institute
 • Tryb: Online – kurs do samodzielnej nauki
 • Poziom: Podstawowy – Średniozaawansowany
 • Koszt: Darmowy
 • Przewidziany czas nauki: 42 godziny (część 1), 42 godziny (część 2) (Sugerowane: 7 godzin tygodniowo)
 • Język: polski
UDOSTĘPNIJ TEN KURS

Oferta OpenEDG Python Institute & Cisco Networking Academy.

Logo

OpenEDG | Open Education and Development Group 2012-2019 © All Rights Reserved